EFCNI konference Minhenē, Vācijā

Maija sākumā viena no biedrības vadītājām- Dace devās uz Minhenes piepilsētu Freisingu, kur pārstāvēja Latviju un biedrību “Esmu Klāt” starptautiskā priekšlaicīgi dzimušo bērnu vecāku organizāciju sammitā. Konferenci organizē EFCNI (European Foundation for the Care of Newbor Infants), un tajā ik gadu piedalās līdzīgu organizāciju vadītāji no visas Eiropas, kā arī citām pasaules valstīm – ASV, Kanādas, Jamaikas un citām valstīm.

Konfereces programma bija ļoti intensīva - no agra rīta līdz pat vēlai pēcpusdienai noritēja dažādas lekcijas un semināri, savukārt starplaikos un pašā vakarā notika tīklošanās ar citu valstu pārstāvjiem. Ik mirklis ārpus lekcijām tika pavadīts, smeļoties pieredzi un iedvesmu no ārvalstu kolēģiem, kuri katrs savā valstī ir paveikuši neticamu darbu priekšlaicīgi dzimušo bērnu aprūpes un viņu vecāku labklājības uzlabošanai.

No konferences Dace atgriezās ar milzīgu iedvesmu, daudz jaunām zināšanām un idejām, kuras soli pa solim sākt īstenot arī Latvijā. Un pats galvenais - tika iegūta pārliecība, ka arī mums viss ir iespējams, un arī mazās valstīs var sasniegt daudz. Četras dienas bez apstājas runāt angliski un intensīvi koncentrēties uz lekcijām nebija viegli, taču tā bija nenovērtējama pieredze, kas mums pavērs daudz vairāk iespēju nākotnē.

MILZĪGS PALDIES VISIEM, KURI ATBALSTĪJA MŪSU MĒRĶI NOKĻŪT ŠAJĀ KONFERNECĒ UN MUMS NOTICĒJA!!

PALDIES Mádara Organic Skincare, Brain Games LV, Avenei, Hercogs Mārupe, Jaunas bērnu drēbes no UK un personīgi Aigai Molkei, Mamamüü - bērnu mājas lietas, Twinkle Twinkle LV  un SimMaize par bagātīgo balvu fondu!

PALDIES ikkatram, kurš ziedoja, lai mūsu sapnis piepildītos!