LABDARĪBAS PROJEKTS "PALĪDZI DARĪT"

    Ar lielu prieku varam atklāt noslēpumu, pie kura tapšanas gandrīz mēneša garumā strādājām ne tikai mēs, bet arī daudzi brīnišķīgi, atsaucīgi un labsirdīgi cilvēki - no šodienas biedrības interneta ziedojumu veikaliņā pieejamas dažādas krāsojamās un darba lapas, kā arī krāsojamās mandalas un zīmējumi pieaugušajiem.
Visu šo materiālu cenas noteiktas atbilstoši kāda priekšlaicīga bērniņa dzimšanas svaram. Kuram, un cik nedēļās dzimušam var uzzināt, apskatot materiālu.

    Strādājot pie šī projekta, mēs sajutām lielu sirsnību, atsaucību un neviltotu labsirdību no katra, kuru uzrunājām. Paldies jums katrai, mīļās dāmas, ka noticējāt mums un atbalstījāt! Mēs esam līdz sirds dziļumiem saviļņotas un piepildītas ar prieku un mīlestību (heart).
Iegādājoties šīs darba lapas un materiālus, aicinām būt korektiem gan pret darbu autoriem, gan mums, un lietot tikai personīgām vajadzībām vai savos mācību kolektīvos, neizplatot tālāk trešajām personām.
    Mēs novērtēsim, ja kopā ar darba lapu iegādi radīsiet iespēju ar nelielu ziedojumu atbalstīt arī kādu citu no mūsu mērķiem.

Lai prieks darboties!
KOPĀ MĒS VARAM VAIRĀK!